Nuhi Memishi, shqiptari i vdekur  në Liqenin e Gjenevës ende gjendet në spital
Lugina

Nuhi Memishi, shqiptari i vdekur në Liqenin e Gjenevës ende gjendet në spital

10.May.2019 10:52
0

Dje policia e Gjenevës ka gjetur një trup të pa jetë në Liqenin e Gjenevës, që i përkiste një 40-vjeçari. Viktima është raportuar të jetë nga Presheva me emrin Nuhi Memishi (40) nga fshati Isivukë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur të hënën në mbrëmje, kurse trupi i tij është gjetur të martën në orët e pasditës. Kufoma ende ndodhet në spital.

 

Nuhiu është djali i tretë i Nazmi Memishit, i cili para gjashtë vitesh kishte ndërruar jetë po ashtu ne Gjenevë.

I ndjeri Nuhiu, pas vetes ka ka lënë gruan, vajzën 10 vjeçare dhe djalin një vjeçar.

Zyrtari i lartë amerikan: Rusisë i intereson një situatë e paqëndrueshme në Ballkan
Vuçiç: 'Jam lodhur duke dëgjuar çfarë do dhe çfarë jo Hashimi. Ti Hashim varesh nga ne'
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration