Nëna lind dy herë binjakë brenda vitit, të katërt janë mirë
Atraktive

Nëna lind dy herë binjakë brenda vitit, të katërt janë mirë

09.Jan.2020 08:20
0

Një nënë në Florida ka sjellë në jetë katër fëmijë vetëm në një vit. 

Ndërsa mirëpriti në jetë dy djem të tjerë, Mark dhe Malakhi më 13 mars, mjekët i thanë Alexzandria Wolliston se kishte ngel sërish shtatzënë.

Dhe ajo lindi sërish djem binjakë, Kaylen dhe Kaleb, më 27 dhjetor.

Wolliston beson se djemtë e saj janë një dhuratë nga Zoti.

Të katërt fëmijët janë mirë tani.

“Kurrë nuk e kisha menduar se do kem dy fëmijë,”- tha ajo.

Kaleb shkoi në shtëpi të hënën ndërsa vëllai i tij pritet të largohet së shpejti nga spitali.

Ata kanë lindur para kohe vetëm 34 javësh.

Kur të kthehet në shtëpi, Wolliston do të ketë pesë të vegjël nën një çati, pasi ajo ka edhe vajzën Ar’Mani. 

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration