Në Shtëpinë e Kulturës në Bujanoc u mbajt manifestimi tradicional ''Duart e Vyeshme' (foto)
Lokale

Në Shtëpinë e Kulturës në Bujanoc u mbajt manifestimi tradicional ''Duart e Vyeshme' (foto)

14.Dec.2022 08:24
0

Në Shtëpinë e Kulturës në Bujanoc u mbajt manifestimi tradicional ''Duart e Vyeshme''.

Pjesëmarrës të shumtë morën pjesë në këtë aktivitet dhe u prezantuan para publikut prodhimet e tyre artizanale, kulturore dhe ushqimore.

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bërnabiq: Escobar, tjetër politikan që kundërshton rezolutat e OKB-së
Pacientët dhe studiuesit reagojnë me shpresë ndaj ilaçit të ri që ngadalëson Alchaimerin (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration