Mustafa: Gjysma e Preshevës dhe Bujanocit ngelen në Serbi, Tërnoci shkon me Kosovën (video)
Lugina

Mustafa: Gjysma e Preshevës dhe Bujanocit ngelen në Serbi, Tërnoci shkon me Kosovën (video)

11.Sep.2018 01:09
0

Kryeredaktori i revistës “SHENJA”, Latif Mustafa me harta tregoi se gjysma e Preshevës dhe Bujanoci ngelen në Serbi.

“Në të gjitha rrethanat e mundshme, të deri më tanishme kur është fjala për këto 400 kilometra, Tërnoci, kjo pika e madhe, mbetet me Kosovë, kurse Bujanoci mbetet ndër Serbi, Presheva futet në Kosovë dhe Karadaku normalisht deri këtu lartë do t’i takojë Kosovës', u shpreh Mustafa.

Ai mori pjesë në një debat televiziv në Maqedoni lidhur me marrëveshjet e mundshme Serbi-kosovë.

Kuvendi mban dy seanca
Lopetegui debuton me fitore në Ligën e Kampionëve me Realin: Jam i lumtur, merituam fitoren
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration