Medvegja sot voton për zgjedhjet e jashtëzakonshme lokale
Lugina

Medvegja sot voton për zgjedhjet e jashtëzakonshme lokale

08.Sep.2019 08:48
0

Në komunën e Medvegjës sot po mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme lokale me 6.602 qytetarë me të drejtë vote.

Në këto zgjedhje po grojnë dy lista shqiptare si dhe 4 lita serbe.

Votimi është organizuar në 28 vendvotime dhe zgjidhen këshilltarët për 25 vende në kuvendin komunal në Medvegjë./Titulli.com/

Tri rregulla çdo mëngjes për të rënë në peshë
80 mijë kosovarë në pritje të pensioneve nga Serbia, kritikojnë qeverinë për neglizhencë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration