LR-PDSH dorëszon listën për zgjedhjet e parakohshme lokale në Preshevë
Lokale

LR-PDSH dorëszon listën për zgjedhjet e parakohshme lokale në Preshevë

18.Feb.2021 07:44
0

Lëvizja për Reforma-PDSH ka dorëzuar Komisionit Komunal Zgjedhor dokumementet e nevojshme për pjesëmarrje në zgjedhjet e parakoshme lokale që do të mbahen më 28 mars të këtij viti.

Kjo listë përmban 21 kandidat për këshilltarë në kuvendin komunal.

 

Njoftimi i plotë në Facebook nga LR-PDSH:

Njoftohen të gjithë aktivistët dhe simpatizuesit e Lëvizjes për Reforma se pas grumbullimit të nënshkrimeve të nevojshme, Lëvizja për Reforma, sot ka dorëzuar listën zgjedhore për pjesëmarrje në zgjedhjet  komunale në Preshevë që do të mbahen më 28 mars.

Lista është e emëruar:

SAMI SALIHU - LËVIZJA PËR REFORMA

Numri i çertifikuar dhe numri i fitores për këtë listë është numri 2.

I falemnderojmë të gjithë anëtarët dhe aktivistët që morën pjesë në përkahjen e listës tonë. - kanë shkruar në facebook Lëvizja për Reforma

Hysi: Së pari unifikimi i teksteve shkollore për diasporën, pastaj Shqipëri-Kosovë
Vuçiqi takohet me ministrin shqiptar, bisedojnë për “mini-Schengenin”
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration