Lea Saqipi nga Presheva fitues në festivalin ndërkombëtar në Prishtinë
Lugina

Lea Saqipi nga Presheva fitues në festivalin ndërkombëtar në Prishtinë

24.Sep.2018 13:49
0

Lea Saqipi nga Presheva mori pjesë në festivalin ndërkombëtar “Tv Start Mini Models 2018”  në Prishtinë.

Ajo fitoi çmimin “Winer 2018”  me nivel ndërkombëtar dhe ishte e vetme nga Lugina e Preshevës ndërsa konkurrentët tjerë ishin nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia.

Kjo ishte vetwm njw eksperiencë pwr Lea-n duke pasur parasysh se ajo si nxënëse e klasës se V-të  në shkollën fillore “Ibrahim Kelmendi” në Preshevë prioritet ka mësimet ndërsa pasion notin./Titulli.com/

Artikuj të ngjashëm

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration