Komuna e Bujanocit shpall vendimin për financimin e sportit me 9.5 milionë  dinarë
Lugina

Komuna e Bujanocit shpall vendimin për financimin e sportit me 9.5 milionë dinarë

11.Jun.2019 21:11
0

Komisioni për subvencionimin  dhe vlerësimin  e programeve dhe projekteve në fushën e sportit  për vitin 2019 ka shpall vedimin për financimin e  programe të ndryshme në komunën e Bujanocit.

Në bazë të këtij vendimin janë mbështetur 27 organizata  dhe klube sportive  në vlerë prej  9.5 milionë  dinarë.

Vendimi  i plotë i ndarjes së mjeteve financiare:

 

Xhemaledin Salihu nga Presheva nderohet me çmimin kombëtar ,,Ali Vishko" në Tetovë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration