Komuna e Bujanocit përmbyll ditët e diasporës
Lokale

Komuna e Bujanocit përmbyll ditët e diasporës

02.Aug.2019 08:45
0

Komuna e Bujanocit me programin kulturorë në sheshin e qytetit ka përmbyllur aktivitetin e ditëve të diasporës.

Para publikut lokal kanë performuar edhe këngëtarë nga Kosova të cilët kanë argëtuar pjesëmarrësit.

Kryatari i komunës, Shaip Kamberi ka falënderuar të gjithë për pjesëmarrje duke ju dëshiruar mërgimtarëve mirë se ardhje në shtëpitë e tyre.

Gjithashtu në shesh u prezantua edhe disa punime të pikturave të ndryshme dhe ishin vendosur  disa shtande me prodhues vendor./Titulli.com/

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration