KKSH nderon me mirënjohje post-mortem ish kryetarin Jonuz Musliu
Lokale

KKSH nderon me mirënjohje post-mortem ish kryetarin Jonuz Musliu

15.Jan.2019 12:48
0

Këshilli Kombëtar Shqiptar i ndau mirënjohje post-mortem ish-kryetarit të Këshillit Kombëtar Shqiptar,,Jonuz Musliut, “Për kontributin e dhënë ndaj çështjes së shqiptarëve të Luginës së Preshevës” dhe “avancimin e të drejtave të shqiptarëve”.

Mirënjohjen e pranoi familja Musliu, ku u pritë nga kryetari i këtij institucioni RagmiMustafa,zëvendëskryetari EnverMemeti dhe stafi i KKSH-së me të cilin ish-kryetari bashkëpunoi./Titulli.com/

Kufiri Kosovë- Serbi sipas Traktatit të Berlinit, nga lindja e Bujanocit e deri në Strezoc?
Ministria Jashtme e Shqipërisë nuk kthen përgjigje për abetaren shqipe në Luginën e Preshevës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration