Kapet drogë në Tabanoc, do të shitej në Preshevë
Lokale

Kapet drogë në Tabanoc, do të shitej në Preshevë

16.Jun.2014 21:22
0
Autoritetet doganore të Maqedonisë të dielën në vendkalimin kufitar Tabanoc kanë konfiskuar një kilogram drogë marijuanë e cilësisë së lartë. Droga siç bëhet e ditur u gjet në një makinë të tipit 'Golf' me targa të Shkupit, që drejtohej nga 27 vjeçari A.I, transmeton ina. I ndaluari kishte pranuar se ka blerë drogën për 400 euro dhe se ate do ta shiste në Preshevë për një çmim prej 3 mijë eurove. /Titulli.com/   (Foto ilustrim)
Nxënësit e Luginës i nënshtrohen testit të maturës së vogël nga gjuha shqipe

Artikuj të ngjashëm

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration