Kamberi: Fillimi i vitit shkollorë, avancim i dijës
Lugina

Kamberi: Fillimi i vitit shkollorë, avancim i dijës

02.Sep.2019 11:06
0

Të dashur nxënës,

Fillimi i vitit të ri shkollor le të jetë për secilin prej juve fillim i suksesit, avancimit dhe nxënies së dijës.

Libri le të jetë miku juaj më i mirë ndërsa mësuesi dhe mësuesja le të shihen si udhërrëfyes tuaj.

Sot, ju që për herë të parë po uleni në bankat shkollore, po nisni rrugëtimin tuaj të jetës. E nga rrugëtimi juaj i sotshëm do të varet drejtimi i jonë si shoqëri nesër.

Prandaj, duke ju uruar fillim të mbarë, uroj që rruga e juaj e drejtë të bëhet motivim për të gjithë ne.

Urime fillimi i vitit të ri shkollor.

Video e rrallë e Aleksandër Stipçeviqit duke folur arbërisht, “E kemi ruajtur gjuhën për 280 vjet” (VIDEO)
Kocijançiç pret bashkëpunim me Palmerin, por “dialogun Kosovë-Serbi e ndërmjetëson BE-ja”
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration