Konfiskohen cigare në Lluçan të Bujanocit me vlerë prej 1 milion dinarëve

Nga Redaksia 26.06.2018 11:45

Pjesëtarët e policisë lokale në Bujanoc kanë konfiskuar 4.978 paketa të cigareve të markës “King” për mungesë të dokumenteve përcjellëse në vlerë prej rreth 1 milion dinarë.

Kontrolli është kryer në fshatin Lluçan dhe policia në veturën e tipit “volksëagen passat“ me tabela të regjistrimit të Bujanocit të cilin e kishte vozitur 28 vjeçari mashkull nga rrethi i komunës së Bujanocit, thuhet në njoftimin e ministrisë së punëve të brendshme, transmeton Titulli.com. 

Më urdhër të zëvendës prokurorit të prokurorisë themelore në Vrajë kundër vozitësit do të ngritet padi gjyqësore me dyshimin se ka kryer vepër penale të tregtisë pa akcizë të prodhuesit./Titulli.com/

 

Nga Redaksia 26.06.2018 11:45
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.