Klubi i futbollit “Tërnoci” kampion i transferimeve të lojtarëve

Nga Redaksia 08.11.2017 12:45

Drejtori i klubit futbollistik “ Tërnoci” , Enis Salihu gjatë një bisede për Titulli.com tha se po tregohen suksese në punën e tyre dhe janë arritur transferime të lojtarëve në klube të ndryshme në Serbi, Maqedoni dhe Zvicër.

“Është një rezultat i mirë i punës në klub si dhe angazhimit të lojtarëve interesimi i klubeve rajonale si dhe atyre regjionale për transfer të lojtarëve”, theksoi Salihu.

Ai u shpreh se lojtarët  i takojnë grupmoshave të ndryshme dhe kanë treguar sukses shumë të mirë në andaj edhe kanë zgjuar interesin e klubeve të tjera, shkruan Titulli.com.

Këta janë  lojtarët të cilët janë transferuar në klube tjera janë:

Faton Xhemaili “Radnik”, Surdulicë

Nasuf Ibrahimi  “Radnik”,  Surdulicë

Admir Ibrahimi “Radnik”,  Surdulicë

Kadrush Fetahu “Radnik”,  Surdulicë

Arianit Ramadani “Radnik”, Surdulicë

Altin Limani “Radnik,  Surdulicë

Herolind Beqiri “Radnik”, Surdulicë

Riza Haliti “Wintetur”, Zvicër

Arlind Fejzullahu “Drita”, Gjilan

Harun Halimi “Rabotnicki”,  Shkup

Dominant Ramadani “Milano” Kumanovë

Nga Redaksia 08.11.2017 12:45
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.