Atdhe Nuhiu nga Presheva shkëlqen, ndër golashënuesit më të mirë në Austri
Lokale

Atdhe Nuhiu nga Presheva shkëlqen, ndër golashënuesit më të mirë në Austri

08.Aug.2022 11:15
0

Goditja me kokë e topit nga ana e Atdhe Nuhit në minutat shtesë të ndeshjes mes Vjenës dhe SCR Altach, ishte vendimtare për ekipin e tij, duke fituar kështu ndeshjen 3-2 në favor të Altach.

Në fakt, ky nuk ishte goli i vetëm i futbollistit shqiptar. Nuhiu shënoi edhe një gol në minutën ’63.


Altach është tashmë i shtati në tabelë, i cili pas tri javësh ka katër pikë.

Atdhe Nuhiu me prejardhje nga Presheva është pjesë e golashënuesve më të mirë me katër gola në Austri.

Murati: Problemi i Veriut zgjidhet në Lindje të Kosovës
Edward P. Joseph: "Open Balkan minon Procesin e Berlinit"
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration