Akterë të rëndësishëm në Kosovë i kanë parë hartat e shkëmbimit Kosovë-Serbi(video)
Lokale

Akterë të rëndësishëm në Kosovë i kanë parë hartat e shkëmbimit Kosovë-Serbi(video)

06.Aug.2019 08:36
0

Njohësi i çështjeve politike, Fisnik Halimi, ka thënë se të gjithë akterët e rëndësishëm politikë në Kosovë i kanë parë hartat për shkëmbime territoresh me Serbinë, ka folur në RTK.

“Shkëmbimi  i territorit nuk është ndarje, është shkëmbim i territoreve. Të gjithë akterët e rëndësishëm politikë në Kosovë I kanë parë hartat, dinë saktë se çka ka për t’u shkëmbyer dhe e dinë që hartat nuk janë të këqija”, ka thënë ai.

Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration