Zgjedhjet lokale në Medvegjë më 24 qërshor
Lokale

Zgjedhjet lokale në Medvegjë më 24 qërshor

10.May.2012 01:01
0
Kryetarja e Parlamentit Sllavica Gjukiq Dejanoviq ka caktuar zgjedhjet lokale për komunën e Medvegjës për datën 24 qërshor të vitit rrjedhës. Zgjedhjet lokale në Medvegjë nuk janë mbajtur me datën 6 maj për shkak të mospajtimeve në mes të anëtarëve të Komisionit Komunal Zgjedhor. Kryetarja e KKZ Jadranka Bozhoviq i ka thënë agjencionit Beta se partitë e interesuara, koalicionet dhe grupet e qytetarëve kanë tre ditë nga dita e shpalljes së zgjedhjeve për të mbledhur nënshkrimet e qytetarëve që do të përkrahin listat./Titulli.com/  
A dërgoi Çeda Riza Halimin në Beograd ?
“Shpëtoi” Koalicioni i shqiptarëve të Luginës së Preshevës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration