titulli.com
Lokale

Udhëtim emocionues i familjes nga Bujanoci për në Shqipëri (video)

23.Jul.2012 10:20
0
Si shumë qytetarë nga Kosova edhe ata nga Lugina këtë vit kanë zgjedhur që pushimet ti bëjnë në bregdetin shqiptar. Agron Ajdini nga Tërnoci i komunës së Bujanocit ishte nisur për herë të parë në shtetin amë. Si bashkëudhëtar kishte edhe ekipin e gazetarëve të televizionit TOPNEWS. Ky udhëtim për Agronin dhe familjen e tij ishte shumë emocionues.../Titulli.com/ http://youtu.be/cmZG_22GU-c
Ngushëllime për Ali Podrimën nga Amerika
Priboc: Policia i ndalon, komuna "intervenon" (foto)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration