Preshevë: Organizohet kuizi "Dhuro buzëqeshje"nga gjimnazistët
Lugina

Preshevë: Organizohet kuizi "Dhuro buzëqeshje"nga gjimnazistët

07.Aug.2018 11:45
0
Më 14 tetor 2016 , ditë e Premte ora 20:00 fillon xhiro e parë e projektit humanitar "Dhuro Buzëqeshje" i cili organizohet nga nxënësit e "Gjimnazit Skëndërbeu" në Preshevë.

Ky projekt mban në vete lojëra argëtuese si dhe pjesë te vogël kuizi të diturisë, synimi  është ndihmesa e maturantëve në nevojë të cilët përshkak të kushteve materiale nuk mund të shkojnë në ekskurzion .

Grupi inicues i gjimnazit "Skënderbeu" në Preshevë në përkrahje nga Zyra për të rinjë do të realizojnë projektin ne fjalë i cili do të zgjasë 12 javë./Titulli.com/

Kamberi: Rama të flasë me Vuçiqin për drejtat tona në Luginën e Preshevës (video)
Cilat ishin porositë e Ramës për përfaqësuesit politik e institucional shqiptarë të Luginës (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration