Rajoni dhe Politika

Hoti e anulon vizitën në SHBA

Hoti e anulon vizitën në SHBA

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka njoftuar se nuk do të marrë pjesë në takimin me palën serbe i paraparë të mbahet në Uashington më 27 qershor. Takimi ishte thirrur nga i dërguari i Sht&e

25.Jun.2020 08:12