Policia e komunikacionit në Bujanoc  ndaloi vozitësin me alkool, ngrihet kallëzim penal
Lokale

Policia e komunikacionit në Bujanoc ndaloi vozitësin me alkool, ngrihet kallëzim penal

15.Aug.2022 16:18
0

Pjesëtarët e policisë së komunikacionit në Bujanoc kanë përjashtuar nga qarkulilimi në komunikacion një person 54 vjeçar nga rrethina e Jagodinës, thuhet në njoftimin e policisë, përsjellë Titulli.com.

Sipas këtij njoftimi vozitësi ka ka qenë duke vozitur veturën “Reno” me 2,19 promila alokool në organizimin e tij.

Policia ka njoftuar gjithashtu se për shkak të vozitjes me dhunë, shoferit i është ndaluar deri në 12 orë dhe ndaj tij është ngritur kallëzim kundërvajtës./Titulli.com/

Nga kriza ushqimore te ndryshimet gjeopolitike, lufta e Ukrainës dhe efektet e saj
Serbia nuk i dha leje Bislimit e Sveçlës ta vizitojnë Luginën e Preshevës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration