Përplasja mes një veture dhe traktori në fshatin Levosoje të Bujanocit, çka dihet deri tani?
Lokale

Përplasja mes një veture dhe traktori në fshatin Levosoje të Bujanocit, çka dihet deri tani?

10.Jun.2024 08:52
0

Një traktorist është lënduar në një aksident të rëndë trafiku në afërsi të Bujanocit mbrëmjen e së dielës, transmeton Titulli.com.

Në fshatin Levosojë ka ndodhur përplasja mes një veture dhe një traktori dhe siç shihet në faqen 192.rs në Instagram, ka mbetur i plagosur drejtuesi i traktorit.

Sipas raportove jozyrtare traktoristi ka mbetur i plagosur dhe hetimi është në vazhdim – thuhet në përshkrimin e fotos në këtë profil.

Hetimet janë duke vazhduar, ndërsa ende nuk dihet se si ka ndodhur përplasja./Titulli.com/

Rritje e së djathtës ekstreme në Gjermani, Austri e Francë në zgjedhjet e BE-së
Paralajmëron deputeti i Bundestagut: “Parlamenti gjithëserb” kërcënim për paqen në rajonin e Ballkanit Perëndimor
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration