Një mjeke nga Nishi vdes dhe 7 të tjerë të infektuar me Coronavirus
Lokale

Një mjeke nga Nishi vdes dhe 7 të tjerë të infektuar me Coronavirus

25.Mar.2020 09:12
0

Një mjeke nga Nishi ka vdekur si pasojë e infektimit me Coronavirus, ndërkohë për shtatë të tjerë raportohet se janë të infektuar.

Mediat serbe bëjnë të ditur se mjekja Biljana Natiq – Ljumoviq, ka vdekur në orët e vona të së martës.

Po ashtu, gazeta “Veçernje Novosti” bën të ditur se tre punëtorë mjekësor janë të infektuar në këtë spital.

Deri më tash, në Serbi raportohet për 303 të infektuar dhe për tre të vdekur

Dënohen me 50 mijë dinarë 3 persona nga Bujanoci që thyen ndalesën e lëvzijes
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration