Misioni i NASA-s në Mars/ Fillon numërimi mbrapsht për “Preseverance”
Shkencë dhe teknologji

Misioni i NASA-s në Mars/ Fillon numërimi mbrapsht për “Preseverance”

16.Feb.2021 09:58
0

Numërim mbrapsht për misionin e NASA-s në Mars, që këtë të enjte do të dërgojë në planetin e kuq roverin e pestë të agjencisë hapësinore amerikane, Preseverance.

“Juvenilia” i Ndre Mjedës në Bibliotekën Kombëtare të Vjenës
Rezultatet Preliminare të zgjedhjeve në Kosovë: Përfundon numërimi i votave të rregullta
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration