Kryetari i Bujanocit Kamberi anashkalohet në punimet e autoudhës Prishtinë-Gjilan-Konçul

Nga Redaksia 15.04.2018 19:43

Kryetari i komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi nuk mori pjesë në inaugurimin e punimeve të autoudhës Prishtinë-Gjilan-Konçul.

Redaksia e Titulli.com, kontaktoi Kamberin duke e pyetur përse ai nuk mori pjesë në këtë solemnitet dhe u përgjigj se nuk ka pasur ftesë nga organizatorët.

Autoudha Prishtinë-Gjilan-Konçul është pjesë që lidhë territorin e Kosovës dhe komunën e Bujanocit.

Shaip Kamberi mban takime të shumta me kryetarin e Gjilanit, Lutfi Haziri i cili vlerësohet një person me peshë në këtë projekt të komunikacionit, mirëpo kësaj here mosprezenca e Kamberit shihet e anashkaluar, shkruan Titulli.com.

Në ceremonin e kësaj nisme të punimeve morën pjesë kryeministri Kosovës, Ramush Haradinaj, ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, kryetari i komunës së Preshevës, Shqiprim Arifi, deputet dhe përfaqësësues tjerë politik e institucional të anamoravës./Titulli.com/

 

Nga Redaksia 15.04.2018 19:43
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.