Komuna e Bujanocit investoi afro 4 milion dinarë në infrastrukturën e Bilaçit

Nga Redaksia 09.02.2018 08:43

Investimet në infrastrukturë në bazë të vendimit mbi rishikimin e buxhetit të vitit 2017 janë prezantuar në tërësi investimet e planifikuara për të gjitha vendbanimet në territorin e komunës së Bujanocit.

Në kuadër të investimeve në infrastrukturë me rishikimit të buxhetit të vitit 2017 në fshatin Bilaç janë investuar 3 milion e 900 mijë dinarë, shkruan Titulli.com.

Sipas këtij dokumenti investimet janë bërë në rrugën “tek shkolla” në fshatin Bilaç me vlerë 2.450.000 dinarë si dhe asfaltimi i rrugës tek Rufati me vlerë 1.450.000 dinarë.

Këto janë dy nga investimet në infrastrukturë të cilat janë bërë për vitin 2017 në fshatin Bilaç gjatë vitit 2017 ndërsa redaksia jonë do të paraqesë edhe planet për vitin 2018 në të gjitha vendbanimet e komunës së Bujanocit./Titulli.com/

Shkrime të ngjashme rreth investimeve në infrastrukturë në territorin e komunës së Bujanocit.

Komuna e Bujanocit investoi afro 18 milion dinarë në infrastrukturën e Tërnocit

 

Nga Redaksia 09.02.2018 08:43
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.