Presheva e mbuluar me borë, rrugët e kalueshme me vështirësi (video)

Nga Redaksia 06.01.2017 18:05

Rrugët nëpër territorin e komunës së Preshevës janë mbuluar me borë dhe shumica e tyre janë të kalueshme me vështirësi.

Për mirëmbajtjen e rrugëve është angazhuar ndërmarrja publike “Moravica” qe me kapacitetet e veta teknike nuk po arrin të pastrojë nga bora rrugët sidomos  rrugën në drejtim të Gjilanit, shkruan Titulli.com.

Kameramani, Gazmend Idrizi nga Presheva ka realizuar një video inçizim nëpër rrugët e komunës së Preshevës dhe aty shihen vështurësitë gjatë komunikacionit ndërsa trashësia e borës  ka arritur mbi 40 cm./Titulli.com/

Nga Redaksia 06.01.2017 18:05
Shkruaj Koment

Asnjë koment

Ende nuk ka komente!

Më lejoni tju them një histori të trishtuar! Ende nuk ka komente, por mund të jeni i pari që e komentoni këtë artikull.

Shkruaj një koment
Shiko të gjitha komentet

Shkruaj Koment

Hyrje

Fushat e patjetërsuara janë të shënuara me *

Nëse nuk jeni të regjistruar, atëherë klikoni Regjistro!

Para se të dërgoni komentin Tuaj ju lutemi që t’i përmbaheni rregullave të mëposhtme:

Mendimet e shprehura në komente janë opinione private të autorëve të komentit dhe nuk pasqyrojnë pikëpamjet e redaksisë së portalit informativ Titulli.

Gjithashtu lusim lexuesit e portalit Titulli që gjatë shkruarjes së komentit t’i përmbahen drejtshkrimit.

Redaksia mbanë të drejtën e mos aprovimit të komenteve me përmbajtje fyese, që janë vulgare, kërcënuese, raciste si dhe ato të cilat bëjnë thirrje në urrejtje etnike dhe nuk kontribuojnë në komunikim normal mes lexuesve të këtij portali.

Komentet që nuk kanë të bëjnë me temën dhe kanë përmbajtje të papërshtatshme rreth jetës private të personit në artikull, apo fyerje në autorët e tekstit si dhe anëtarët e redaksisë, nuk do të aprovohen.

Vërejtje: Për të dërguar komentin së pari duhet të regjistroheni me emrin (pseudonimin), me të cilin pas aprovimit nga redaksia, këtë emër unik (pseudonim) mund ta shfrytëzoni për dhënien e opinionit tuaj në hapësirën për komentim.