Bujanoc: Në Kinemanë do të shfaqet filmi  "Vera andrron Detin", 16 Dhjetor  (e Premte) në ora 18:00 (video)
Lokale

Bujanoc: Në Kinemanë do të shfaqet filmi "Vera andrron Detin", 16 Dhjetor (e Premte) në ora 18:00 (video)

14.Dec.2022 11:05
0

Në Kinemanë e Qytetit do të shfaqet filmi "Vera andrron Detin", më 16 Dhjetor (e Premte) në ora 18:00. 

Ky aktivitet organizohet nga Shtëpia e Kulturës në bashkëpunim me Komunën e Bujanocit,  MobiKinon dhe Qendrën Kinematografike të Kosovës. 

Ftojmë të gjithë dashamirët e filmit të jenë pjesë e këtij aktiviteti të rëndësishëm kulturor për Komunën tonë", ka shkruar Jetmir Ismaili, drejtor në Shtëpinë e Kulturës në Bujanoc 

Hyrja është pa pagesë. 

 
Si ishte seanca konstituive e Këshillit Kombëtar Shqiptar më 26 nëntor 2018 (video)
Krerët shtetërorë nënshkruajnë aplikimin për anëtarësimin e Kosovës në BE (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration