Arifi: Mirëupafshim në zgjedhjet lokale
Lugina

Arifi: Mirëupafshim në zgjedhjet lokale

11.Sep.2018 01:09
0

Kryetari i Partisë Demokratike, Nagip Arifi është shprehur përmes një postimi në facebook lidhur me koalicionin për formimin  e organeve të Këshillit Kombëtar Shqiptar.

“Qëndrimet politike të PD-së i thotë vetëm kryesia e saj, keqinformimi dhe manipulimi nga portalet e një partie politike nuk mund të flasin në emër të PD-së, kjo nuk përkon me demokracinë”, thuhet në shkrimin e Arifit.

Ai theksoi se asgjë të vërtetë nuk ka as takim e mos të flasim për koalicion.

Arifi i është pëegjigijur duke thënë se “Mirëupafshim në zgjedhjet lokale”./Titulli.com/

 

Phillips: Ndarja e Kosovës, pjesë e planit strategjik të Putinit
Zvicra leksion Belgjikës për të siguruar “final four”, Shaqiri dy asistime
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration