Arifi mirëpret dhe ndan buxhet për nxënësit më të mirë të shkollave fillore dhe të mesme të komunës së Bujanocit (foto)
Lokale

Arifi mirëpret dhe ndan buxhet për nxënësit më të mirë të shkollave fillore dhe të mesme të komunës së Bujanocit (foto)

26.Jun.2024 12:48
0
Kryetari i komunës, Nagip Arifi ka pritur dhe ka ndarë nga 25 mijë  dinarë për nxënësit më të mirë të gjeneratave të shkollave fillore dhe të mesme të komunës së Bujanocit.
 
"Duke i uruar ata për suksesin e arritur gjatë shkollimit të tyre dhe drejtorët e tyre për kujdesin që nxënësit të arrijnë sa më shumë rezultate, i ndava mirënjohje dhe i shpërblyem në formë financiare prej 25.000 dinarëve për secilin nxënës të dalluar", ka shkruar Arifi.
 
Ai theksoi se kjo është vetëm një vazhdimësi e asaj që komuna jonë po bënë për t'i motivuar nxënësit tanë që të vazhdojnë me mësimnxënie edhe në të ardhmen./Titulli.com/
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kryeministri Vuçeviq: Serbia e gatshme të bëjë kompromise me Kosovën
Faza e eliminimit direkt në Euro 2024: Kompletohen çiftet, mësohet orari
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration