Xhelal Memeti jep dorëheqje nga aktiviteti politik i Partisë Demokratike
Lugina

Xhelal Memeti jep dorëheqje nga aktiviteti politik i Partisë Demokratike

15.Oct.2018 02:34
0

Nëpërmjet një postimi në facebook,

Kryetari i Degës së Partisë Demokratike në Preshevë, Xhelal Memeti,  përmes një postimi në facebook ka thënë se ka dhënë dorëheqje të pa revokueshme nga kjo pozitë politike.

Ky është postimi i tij lidhur me dorëheqjen nga PD:

Të nderuar

Të nderuar Bashkë puntorë, Perkrahës, Simpatizantë.

Ju njoftoj që sot zyrtarisht kam dhënë dorëheqje të pa revokueshme prej qdo aktiviteti dhe përgjegjsie nga Partia Demokratike.
Ju faleminderoj për përkrahjen tuaj dhe për bashkë veprim.
Ju premtoj se nuk do të ndalem kurrë së vepruari dhe ndihmuar njerëzve të mi dhe vendit tim në qfar do forme dhe mënyre.
E dua vendim tim, ju dua juve.

Xhelal Memeti ka iniciuar formimin e degës së Partisë Demokratike në Preshevë  më 17 Shtator 2017 i cili gjatë hapjes solemne është shprehur se do të jetë besnik i palëkundur drejt qëllimeve politike dhe përmirësimit të jetës së qytetarëve duke ofruar një bashkëpunim të plotë atyre që kanë prioritet qytetarin e komunës së Preshevës./Titulli.com/

Ëndërr e kahmotshme, banorët e Luginës së Preshevës duan bashkimin me Kosovën
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration