Policia: Në fundjavë janë shënuar dy aksidente në komunikacion
Lugina

Policia: Në fundjavë janë shënuar dy aksidente në komunikacion

07.Aug.2018 11:45
0
Gjatë fundjavës së kaluar në territorin e Drejtorisë së Policisë në Vrajë janë regjistruar dy aksidente trafiku.

Sipas njoftimit të policisë një person ka marrë lëndime të rënda ndërsa një tjetër është më lehtë i dëmtuar. 

Gjithashtu një person tjetër është mbajtur në paraburgim për shkak se ka vozitur nën ndikimin e alkoolit, transmetonTitulli.com. 

Polica në Vrajë ka njoftuar se përveç këtyre aksidenteve janë shënuar edhe tre raste që kanë thyer rendin dhe qetësinë./Titulli.com/

Aliti: Në sektorin publik të komunës 40 punëtorë tepricë, presim mirëkuptim
PVD me entuziazëm hapë fushatën parazgjedhore në Preshevë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration