Digjet një shtëpi në Konçul të Bujanocit, vdes një person si pasojë e zjarrit
Lokale

Digjet një shtëpi në Konçul të Bujanocit, vdes një person si pasojë e zjarrit

11.Jan.2020 21:08
0

Një shtëpi në fashtin Konçul të Bujanocit është djegur dhe si pasojë dyshohet se ka vdekur një person i cili ishte brenda objektit.

Sipas dëshmitarëve të ngjarjes  që i treguan Titulli.com dhe që kanë parë situatën pas zjarrit dhe arritjes së policisë, viktima është në moshën mbi 70 vjeçare.

Burimet e njëjta thonë se viktima ishte duke jetuar i vetëm, shkaqet e djegjes së shtëpisë akoma nuk janë konstatuar.

Gjithashti ekipi i zjarrfikësve së bashku me policinë lokale gjenden në vendin e ngjarjes dhe presin ekipet prpfesionale për verifikimin e rastit dhe nxjerrjen e kufomës./Titulli.com/

Fotografia nuk është origjinale

copy(/home/titulli/public_html/images/image/jarri-koncul.jpg): failed to open stream: No such file or directory
Një parti që ndryshoi Gjermaninë (dhe Kosovën): 40 vjet nga themelimi i të Gjelbërve të Joschka Fischerit
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration