Mbet Presheva shkret pa ty (video)
Lugina

Mbet Presheva shkret pa ty (video)

12.Jun.2018 11:15
0
Nijazi Sinani i riu nga komuna e Preshevës i ka kushtuar këngë Ridvan Qazimit "“ Komandant Lleshit si dhe dëshmorëve të tjerë.

Kënga kushtuar Ridvan Qazimit dhe nga Nijazi Sinani titullohet “Mbet Presheva shkret pa ty”, e publikuar edhe në youtube dy ditë më parë.

Teksti i këngës është shkruar nga Burhan Bekteshi kurse kënga është përpunuar nga “NP studio”./Titulli.com/

Kamberi: Qeverisja do ta normalizojë situatën me uzurpuesit e hapësirave publike në Bujanoc
Sheshi i Bujanocit do të ketë hapësirë shtesë për këmbësorë, 8 milion dinarë projekti
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration