Konkurs publik për financimin e programeve në fushën e kulturës në komunën e Bujanocit
Lokale

Konkurs publik për financimin e programeve në fushën e kulturës në komunën e Bujanocit

26.Feb.2021 08:17
0

Komisioni për vlerësimin e programeve dhe projekteve në fushën e kulturës i komunës së Bujanocit në seancën e mbajtur më 25.02.2021 shpallë Konkurs Publik për financimin e programeve vjetore dhe projekteve në fushën e kulturës me seli në teritorin e Komunës së Bujanocit për vitin 2021.

Linku i konkursit dhe dukumentet tjera:

KULTURA

FLETPARAQITJA 2021

Montgomery: SHBA e përkushtuar të bashkëpunojë me BE-në për bisedimet Kosovë-Serbi
Shtabi Emergjent: Objektet e hotelierisë dhe qendrat tregtare të hapura deri në orën 2 gjatë fundjavës
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration