Altin Ymeri, talenti nga Presheva që po provohet te klubi i Barcelonës
Lugina

Altin Ymeri, talenti nga Presheva që po provohet te klubi i Barcelonës

21.May.2018 07:36
0
Talentët e rinj të futbollit nga komunat shqiptare në Jug të Serbisë vazhdojnë të promovohehn edhe në futbollin evropian, shkruan Titulli.com.

Një ndër lojtarët e këtillë është edhe Altin Ymeri nga fshati Raincë i komunës së Preshevës por me qëndrim të përkohshëm në Zvicër.

Familjarë të tij kanë dërguar redaksisë së Titulli.com informacionet lidhur me stërvitjet që ai po bënë me klubin e famshëm botërorë “Barcelona” të Spanjës.

Altin Ymeri është i lindur më 20 Mars të vitit 2009 në Luzern të Zvicrës dhe jeton me familjen e tij atje.

Aktualisht sipas të dhënave dërguar Titulli.com, 9 vjeçari Ymeri është duke u stërvitur me klubin e Barcelonës nga trener të ndryshëm./Titulli.com/

 

Prokurimet publike transparente, në Bujanoc 3 ndërsa në Preshevë vetëm 1 bashkëpunëtorë (video)
Në Preshevë refugjatë 109 janë strehuar ndërsa në Bujanoc 96
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration