Arrestohet biznismeni nga Vraja, dyshohet për kërcënime ndaj avokatit nga Presheva
Lokale

Arrestohet biznismeni nga Vraja, dyshohet për kërcënime ndaj avokatit nga Presheva

01.Sep.2020 08:36
0

Është arrestuar një biznismen nga Vraja, Dejan Nikoliq ( i quajtur Kantar) i cili dyshohet për kërcënime, shkruajnë mediat serbe, transmeton Titulli.com.

Jo zyrtarisht mësohet se ai dyshohet se ka kryer vepër penale rrezikimin e sigurisë dhe ka kërcënuar një avokat dhe djalin e tij nga Presheva.

Për të arrestuarin është caktuar paraburgimi policorë prej 48 oërëve ndërsa procesi do të vazhdojë sipas procedurave të parapara me ligj./Titulli.com/

Vuçiq: Bisedë e shkëlqyeshme me Merkelin
Kryetari i komunës së Bujanocit: Ky vit shkollor në kushte të pandemisë Covid-19
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration