Turniri mbarëkombëtar "TËRNOCI 2018" (agjenda e ndeshjeve)
Lugina

Turniri mbarëkombëtar "TËRNOCI 2018" (agjenda e ndeshjeve)

07.Aug.2018 11:45
0
Klubi i futbollit "Tërnoci" nga komunane Bujanocit do të jetë organizator dhe nikoqir i turnirit mbarëkombëtar U15, tashmë turnir tradicional me pjesëmarrës do të jenë ekipet nga Durrësi, Ulqini, Tetova.

Sipas organizatorit ku turnir vie në jubileun e parë të ndarjes nga jeta të sportistit, trenerit, mësuesit dhe njërit ndër kontribuesit më të madh të KF “Tërnocit”, REXHEP ADILIT-REXHËS. 

Turniri do të organizohet nga 16-19 Prill dhe bëhet nën patronatin e komunës së Bujanocit.

Në fotografin e mëposhtem e keni agjendën e ndeshjeve dhe të gjithë sportdashësve u mbetet që të vijnë në tribunat e stadiumeve në Tërnoc dhe qytetin e Bujanocit./Titulli.com/

Të dielën nis ndërtimi i autoudhës Prishtinë -Gjilan-Dheu i Bardhë në drejtim të Bujanocit
Solemnisht nisin punimet e autoudhës Prishtinë-Gjilan-Konçul (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration