Shukri Ymeri zgjidhet kryetar i Këshillit Kombëtar Shqiptar, bashkëpunim me të gjithë
Lugina

Shukri Ymeri zgjidhet kryetar i Këshillit Kombëtar Shqiptar, bashkëpunim me të gjithë

07.Aug.2018 11:45
0
Kuvendi i Këshillit Kombëtar Shqiptar në mbeldhjen e parë të regulltë ka zgjedhur Shukri Ymerin për kryetar të këtij institucioni.

”Duke falënderuar të gjithë ata që mw përkrahën dhe do të vazhdoj të punoj në rrugën që e la edhe i ndjeri zotri Musliu në përmbushjen dhe realizimin e kërkesave tona kombëtare në bazë të katër shtyllave të Këshillit Nacional Shqiptar”, theksoi Ymeri pas zgjedhjes, shkruan Titulli.com.

Ai theksoi se do të vazhdoj të udhëheq dhe bashkëpunojë gjithmonë me anëtarët si dhe të zbatojw vendimet të cilat merren këtu me përkushtim.

Shukri Ymeri mbante postin e kryetarit të organit ekzekutiv nga muaji Tetor i vitit 2014 ndërsa tani është zgjedhur në krye të Këshillit Kombëtar Shqiptar pas vdekjes së ish kryetarit Jonuz Musliu./Titulli.com/

PDSH dhe PVD zgjedhin bashkë kryesinë e re të Këshillit Kombëtar Shqiptarë
Adnan Salihu, zyrtarisht i propozuar për kryetar të kuvendit komunal në Bujanoc
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration