Rinia e partisë së Erdoanit të Turqisë takojnë Kamberin në Bujanoc
Lugina

Rinia e partisë së Erdoanit të Turqisë takojnë Kamberin në Bujanoc

07.Aug.2018 11:45
0
Kryetari i komunës së Bujanocit, Shaip Kamberi ka pritur një delegacion nga Partia për Drejtësi dhe Zhvillim e presidentit Rexhep Erdoan të Turqisë.

“Një takim i kryetarit të komunës dhe kabinetit me përfaqësues të AK Parti të presidentit Erdogan me të cilët u bisedua për mundësinë e ndërtimit të bashkëpunimit në sfera të ndryshme”, thuhet në njoftimin e komunës së Bujanocit.

Përfaqësuesit nga Turqia kanë zhvilluar takime edhe me përfaqësues tjerë të jetës publike dhe shoqërinëcivile në Preshevë./Titulli.com/

Thaçi dhe Haradinaj lobojnë për këmbim të territoreve me Serbinë
A duhet ndryshuar ora, nismë në Parlamentin Evropian për ta rishikuar
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration