Partia Demokratike në Preshevë me numër 8 në zgjedhjet lokale
Lugina

Partia Demokratike në Preshevë me numër 8 në zgjedhjet lokale

07.Aug.2018 11:45
0
Partia Demokratike dega Preshevë sot dorëzoi listën zgjedhore pran komisionit komunal zgjedhor në Preshevë dhe u çertifikua me numrin rendor 8.

"Urojmë që qytetarët e Preshevës të tregojnë një kulturë të lartë në këto zgjedhje dhe të zgjedhin përfaqësuesit e tyre që do të punojnë në të mirën e kësaj komune", thuhet në njoftimi e PD-së.

PD njofton se në listën e PD-së ka njerëz që nuk ngurrojnë të sfidohen për problemet e kësaj popullate dhe të i shërbejnë atyre në çdo kohë andj fton të votohet numri 8 që Presheva të qeveriset me përgjegjësi.

Serbët në Preshevë garojnë me listën "Aleksandër Vuçiq-Për Serbi të Bashkuar"
UDSH garon me numrin 3 në zgjedhjet lokale në Preshevë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration