Përfundon turniri në futboll i organizuar nga Fakulteti Ekonomik në Bujanoc
Lugina

Përfundon turniri në futboll i organizuar nga Fakulteti Ekonomik në Bujanoc

07.Aug.2018 11:45
0
Në qendrën sportive "Rinia" në Bujanoc është mbajtur turnir në futboll të vogël me nxënës dhe fitues në vendin e parë është shpallur ekipi i nxënësve nga shkolla e mesme "Sezai Surroi".

Në këtë turnir morën pjesë gjithsejtë 11 ekipe nga shkolla e mesme në Bujanoc, shkolla e mesme ekonomike në Vrajë dhe studentë të fakultetit ekonomik në Bujanoc, shkruan Titulli.com.

Ky aktivitet sportiv ka qenë njëditorë dhe është organizuar nga parlamenti studentorë i Fakultetit Ekonomik të Suboticës dega në Bujanoc./Titulli.com/

Ndërpritet seanca e kuvendit komunal të Preshevës, përplasen Arifi dhe Destani (video)
Scott: Uraniumi i varfëruar është përdorur ekskluzivisht në Kosovë dhe rajonin Preshevë, Bujanoc
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration