Organizohet turnir në futboll të vogël "Rainca 2016"
Lugina

Organizohet turnir në futboll të vogël "Rainca 2016"

07.Aug.2018 11:45
0
Organizohet turnir në futboll të vogël në fshatin Raincë të komunës së Preshevës "Rainca 2016" i cili do të zhvillohet prej datës 26 Korrik dhe do të zgjasë deri më 31 Korrik.

Turniri zhvillohet sipas sistemit 4+1 lojtarë në grupe dhe ndeshjet luhen në orët e mbrëmjes, ndërsa ekipi kushton 2500 dinarë dhe paraqitjet bëhen deri më 25 Korrik.

Organizatori ka thënë se do të ketë shpërmblime deri në 100 mijë dinarëtë mëdha andaj ftohet të gjithë dashamirët të paraqiten në numrat kontaktues./Titulli.com/

Musliu: Po shkelen parimet demokratike në policinë lokale (video)
Salihu Salhi, dorëzon postin e kryetarit të OVL-së të UÇPMB-së në Bujanoc
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration