Ndërpritet seanca e kuvendit komunal të Preshevës, përplasen  Arifi dhe Destani (video)
Lugina

Ndërpritet seanca e kuvendit komunal të Preshevës, përplasen Arifi dhe Destani (video)

07.Aug.2018 11:45
0
Është ndërprerë seanca e IV-të e kuvendit komunal pas një përballje ndërmjet kryetarit të komunës së Preshevës Shqiprim Arifi dhe kryetarit të BDL-së, Skender Destani.

Debati filloi që në momentin kur kryetari i komunës ishte në foltore dhe Destani filloi që të përgjigjet nga vendi ku ishte ulur, debati u bë edhe më i ashpër kur Skender Destani u përpoq t’a sulmoj fizikisht kryetarin Arifi.

Përveç përballjes së ashpër brenda sallës së kuvendit si pasojë e së cilës u ndërpre dhe seanca, konflikti vazhdoi edhe në hollin e kuvendit komunal.
PVD lëshon seancën e kuvendin komunal në Preshevë, po përdoret fjalor rrugaçësh
Përfundon turniri në futboll i organizuar nga Fakulteti Ekonomik në Bujanoc
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration