Mustafa: Bashkohu në familjen e madhe PDSH, Preshevën do ta qeverisim ne?
Lugina

Mustafa: Bashkohu në familjen e madhe PDSH, Preshevën do ta qeverisim ne?

07.Aug.2018 11:45
0
Partia Demokratike Shqiptare në Preshevë ka përfunduar të procesin e mbledhjes së 1240 nënshkrimeve për mbështetjen e listës së tyre zgjedhore për zgjedhjet lokale më 24 Dhjetor.

Kryetari i PDSH-së Ragmi Mustafa, gjatë një konferencë për gazetarë ka falënderuar përkrahësit për listën zgjedhore për t’u futur në një garë që do të jetë triumfuese, shkruan Titulli.com.

“PDSH do të dalë lidere e vërtetë e këtyre zgjedhjeve dhe do të luftojë me të gjitha mjetet demokratike për të drejtuar këtë komunë”, theksoi Mustafa.

Ai u shpreh se tani është koha që votuesi të jap mbështetje partisë lidere, PDSH-së për të drejtuar këtë komunë dhe ecur drejt përparimit në të gjitha fushat socio-ekonomike.

Mustafa ftoi anëtarët dhe sipmatizuesit e PDSH-së që të mobilizohen në këtë kohë për të ndërtuar dhe rritur familjen e madhe të Partisë Demokratike Shqiptare./Titulli.com/ 

Vazhdon diskriminimi ndaj diplomave të Kosovës në Luginë të Preshevës, politika hesht?
Komuna e Bujanocit pret 117 milion dinarë nga Trupi koordinues
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration