Komuna e Bujanocit përfiton 3 milion dinarë projektin për krijimin e zonës për këmbësorë
Lugina

Komuna e Bujanocit përfiton 3 milion dinarë projektin për krijimin e zonës për këmbësorë

07.Aug.2018 11:45
0
Zyrës për zhvillim ekonomik lokal në Bujanoc iu është aprovuar projekti në vlerë prej 3 milion dinarëve për rekonstruimin e pjesës në të cilën ndodhen embëltoret e vjetra të qytetit dhe shndrrimit të njejtës në zonë për këmbësorë.

Projektin do t'a finansoj Ministria e Turizmit të Serbisë dhe telekomunikacionit, ndërsa pjesmarrje në të do të ketë edhe Komuna e Bujanocit.

Padia e KKSH-së ndaj Serbisë, temë mes Musliut dhe përfaqësuesit të OSBE-së Bosisio
Përfundojnë garat e recituesve "Presheva 2017" (video)
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration