Junuz Musliu "“ një jetë për të drejtat e shqiptarëve (VIDEO)
Lugina

Junuz Musliu "“ një jetë për të drejtat e shqiptarëve (VIDEO)

07.Aug.2018 11:45
0
Humbje e madhe për çështjen e shqiptarëve të Luginës së Preshevës.

Kështu e vlerësuan ikjen e parakohshme Junuz Musliut nga kjo jetë të,  njohësit e rrethanave politike dhe bashkëluftëtarët e tij.

Kronikë e Kosovë Gjocit.

copy(/home/titulli/public_html/images/image/1_67930117_musliu-vuciq-3.jpg): failed to open stream: No such file or directory
Pesë vjet nga heqja e lapidarit të UÇPMB-së në Preshevë
Haziri: Junuz Musliu na e la testament zgjidhjen e problemeve të Kosovës Lindore
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration