Flakë deklaratash në Preshevë: Salihu i thotë në sy je milioner dhe hajn klasik, Mustafa ja kthen të vije turp?
Lugina

Flakë deklaratash në Preshevë: Salihu i thotë në sy je milioner dhe hajn klasik, Mustafa ja kthen të vije turp?

07.Aug.2018 11:45
0
Në kuvendin komunal të komunës së Preshevës është mbajtur séance e katërt nën tone kërcënuese deklarative mes këshilltarëve të ndryshëm.

Mirëpo një diskutim i flaktë është bërë mes Ragmi Mustafës, kryetar i Partisë Demokratike Shqiptare dhe Sami Salihut kryetar i kuvendit komunal.

Salihu i ka thënë Mustafës se je hajn tipik klasik dhe milioner i politikës shqiptare lokale për 12 vite ndërsa as nuk ja trembë syrin, shkruan Titulli.com.

Mustafa ju ka drejtua Salihut se duhet të vijë turp dhe se ai ka akuzuar atë për hajni duke ju drejtuar me kërcënim se mundë të ja tremb syrin se trishtohesh dhe ka akuzuar se është kriminel.

Sami Salihu i ka thënë Mustafës se gati 6 muaj bënë shpifje në mënyrë tinëzare dhe se e ka quajtur kriminel.

Kuvendi komunal ka mbajtur diskutime të ashpra mes grupeve të ndryshme politike lokale./Titulli.com/

Zaptohen hapësirat gjelbëruese të sheshit në Bujanoc, komuna të reagojë?
PVD lëshon seancën e kuvendin komunal në Preshevë, po përdoret fjalor rrugaçësh
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration