Bujanoci publikon vendimin e financimit të mediave, përfitues nga Vraja e Leskoci
Lugina

Bujanoci publikon vendimin e financimit të mediave, përfitues nga Vraja e Leskoci

05.Jul.2018 09:07
0
Komuna e Bujanocit ka publikuar në ueb-faqen zyrtare aktvendimin mbi ndarjen e mjeteve nga buxheti i komunës së Bujanocit për bashkëfinancim të projekteve për realizimin e interesit publik në fushën informimit në territorin e komunës së Bujanocit për vitin 2018.

Në bazë të këtij vendimi janë nadër 5 milion dinarë për 22 organizata mediale ndërsa prej tyre janë ndarë mjete edhe  për mediat në Vrajë dhe Leskoc.

Ky është linku me listën e përfituesve:   

Në Preshevë do të mbahet konferencë shkencore për trashëgiminë kulturore
Prezantim për konkursin e policisë, dyert e hapura në Vrajë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration