Bujanoc: Konkursi i hapur për fuqizimin ekonomik në vitin 2018 në Komunën e Bujanocit
Lugina

Bujanoc: Konkursi i hapur për fuqizimin ekonomik në vitin 2018 në Komunën e Bujanocit

07.Aug.2018 11:45
0
Zyra për zhvillim ekonomik në komunën e Bujanocit ka hapur konkurs për ndarjen e mjeteve të masës së parë prej 5 milion dinarëve për suvencionimin e ekonomisë private.

Ndarja e mjeteve për subvencionimin e ekonomisë private do të bëhet në dy masa, andaj kjo është masa e parë për ekonomitë private fillestare apo start up programi ku do të ndahen nga 200.000 dinarë.

Për më shumë informata vizitoni webfaqen e komunës së Bujanocit: www.komuna e Bujanocit.com

 

Këshilli Komunal i Bujanocit me transparencë negative
PDSH dhe PVD zgjedhin bashkë kryesinë e re të Këshillit Kombëtar Shqiptarë
Registration Login
Sign in with social account
or
Remember Me Lost your Password?
Registration Login
Sign in with social account
or
With registration you can comment on post.
Registration Login
Registration